Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Avcılar Patent Avcılar Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Avcılar Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Avcılar Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Avcılar Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Avcılar Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Avcılar Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Avcılar Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Avcılar Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Tasarım Tescilin İptali Avcılar Patent, Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanunu’ na belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir.

Tasarım Tescilin İptali

Avcılar Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Avcılar Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Avcılar Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Avcılar Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 400 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 898 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.551 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri