Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Ritmpark » Marka tescil referanslarımız » Avcılar Patent Ritmpark Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Birleştirici, bağdaştırıcı ve bütünleştirici özellikleri nedeniyle ritm tarih boyunca çok önemli bir kitle iletişim aracı olmuştur.
Ritmpark » Marka tescil referanslarımız

Ritmpark

Ana Kategori : Referanslar, Kategori : Marka Referans
Marka Referans Ritmpark Ritmpark Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Birleştirici, bağdaştırıcı ve bütünleştirici özellikleri nedeniyle ritm tarih boyunca çok önemli bir kitle iletişim aracı olmuştur.
Avcılar Patent +90 212 212 35 17

Sorgulamanın nasıl yapılacağını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

RİTMPARK MUZİK, EĞLENCE, ORGANİZASYON

Ritmpark Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti."Birleştirici, bağdaştırıcı ve bütünleştirici" özellikleri nedeniyle ritm tarih boyunca çok önemli bir kitle iletişim aracı olmuştur.

Mikrodan makroya tüm evrenin zarif ve büyüleyici düzeninin nedeni ritmdir. Kısaca evrenin kusursuz uyumundaki "hassas ayar, ince işçilik" diyebiliriz ritm için. Müziğin de ana unsuru olan ritm, bütün insanlık için ortak bir dildir.

Periyodik ve sistemli ritm çalışmalarının insanın zihinsel, ruhsal ve bedensel yapısına olumlu katkıları bilimsel yönden de pek çok defa kanıtlanmıştır. Yine, grup çalışması gerektiren durumlarda da grup içerisindeki eşuyum, senkronizasyon ve takım ruhunu geliştirdiği, grubu oluşturan bireylerin kendileriyle ve çevreleriyle daha barışık, stresten arınmış ve daha motive bir şekilde performans gösterdikleri kanıtlanmıştır.

Verilen Hizmetler

Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri
İnternet Danışmanlığı
Marka Hukuk Danışmanlığı

İLETİŞİM

Adres.: Serasker Cad. Sakız Sok. No:19 Kadıköy-İstanbul
Tel.: +90 216 414 95 52
Faks.: +90 216 330 86 33
E-posta.: info@ritmpark.com.tr
Web: ritmpark com tr

Saygılarımızla...

ETKİN PATENT